17.9.2006 Zelný rynek

Organizátoři módní přehlídky, která se konala v divadle Husa na provázku, nás požádali o spoluúčast. Před zahájením akce jsme nějakou dobu kroužili po Zelném rynku mezi příchozími diváky, následně jsme jako doprovod královny vešli na jeviště alžbětinské scény. Kůň na scéně způsobil divákům šok. Kromě povalené židličky (málo místa na obrat, v původním scénáři kůň na jevišti nebyl) vše proběhlo hladce. Alpáček se nebál nezvyklého prostředí ani burácení moderní hudby z reproduktorů, která předcházela našemu příchodu.

8.5.2007 ZZVJ Kubšice

První prověrka jezdeckých schopností. Drezůra byla ohodnocena jako druhá nejlepší (z 20lidí), v parkuru jsem sice udělala dvě chyby, kterých Alpíno hned využil, nicméně prošli jsme.

10.6.2007 - Vyškov

Drezurní závody - úloha Z2 - Navzdory  velice prašnému kolbišti, když mi Alpáček téměř celou úlohu prokašlal, jsme vybojovali naši první stužku za krásné 5. místo.

Úloha Z3 - podepsalo se zoufalé vedro a únava z předchozí soutěže, nicméně se ctí jsme se jen o desetinu bodu umístili na 8. místě  - tohoto místa si obzvlášť cením, protože Alpáček dal do úlohy celé své srdce, aby nezklamal, ač byl unavený a zničený úmorným horkem.

14.7.2007 - Těšany

Drezurní závody - úloha Z1. Zradil nás extrémně hluboký povrch, ve kterém Alpáček ztrácel nohy. Skončili jsme šestí.

27.7.2007 - Mikulov

Veřejný trénink v parkuru - 70/80cm - první oťukávání na skocích. Šli jsme elegantně a čistě. Umístění jsme nevybojovali, měla jsem takovou radost z čistě zajetého parkuru, ze jsem se zapomněla a začala Alpáčka vehementně chválit a zpomalila ho ještě před cílovou čárou. :)  Radost nám to však zkazit nemohlo. :)

5.7.2008 - JUJU Březina První zkušenost s westernovou akcí. Ač úplní zelenáči, navíc provozující anglii, statečně jsme se vrhli do horsemanshipu, trailu a pleasure. Bez umístění, nicméně na to, že jsme měli dva tréninky a nikdy s tím nepřišel do kontaktu ani jeden z nás, to bylo prima. Pravda, branka nakonec vyhrála, chtěla nebohého koníčka sežrat a utrhat mu nožičky, tak jsme před ní museli utéct, ale šlo hlavně o zábavu a ta rozhodně nechyběla.

 

Copyright © 2008, Evča Müllerová (Mckvak)
All rights reserved | Do not copy